Brandon University Varsity Boys
Sport
Volleyball
Gender
Boys
Dates
Sep 22–23, 2023
School Year
2023/2024
Host School
Convener(s)
Grant Wilson
Round-Robin
Pool 1 | Ste. Rose Celtics | Glenboro Panthers | Garden Valley Zodiacs | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | Crocus Plains Plainsmen | MacGregor Mustangs | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ste. Rose Celtics | 13-25, 14-25 | 25-21, 11-25 | 13-25, 13-25 | 7-25, 5-25 | 15-25, 15-25 | 1-9 | 6 | |
Glenboro Panthers | 25-13, 25-14 | 14-25, 25-21 | 25-21, 25-14 | 12-25, 7-25 | 14-25, 18-25 | 5-5 | 4 | |
Garden Valley Zodiacs | 21-25, 25-11 | 25-14, 21-25 | 25-20, 25-11 | 25-20, 19-25 | 25-21, 25-19 | 7-3 | 2 | |
Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | 25-13, 25-13 | 21-25, 14-25 | 20-25, 11-25 | 12-25, 16-25 | 10-25, 21-25 | 2-8 | 5 | |
Crocus Plains Plainsmen | 25-7, 25-5 | 25-12, 25-7 | 20-25, 25-19 | 25-12, 25-16 | 25-23, 33-31 | 9-1 | 1 | |
MacGregor Mustangs | 25-15, 25-15 | 25-14, 25-18 | 21-25, 19-25 | 25-10, 25-21 | 23-25, 31-33 | 6-4 | 3 |
Pool 2 | Dauphin Clippers | Margaret Barbour Spartans | Neepawa Tigers | Neelin Spartans | Fort Richmond Centurions | Weyburn | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dauphin Clippers | 25-23, 21-25 | 24-26, 28-26 | 16-25, 15-25 | 24-26, 25-21 | 21-25, 22-25 | 3-7 | 6 | |
Margaret Barbour Spartans | 23-25, 25-21 | 22-25, 26-24 | 15-25, 13-25 | 25-18, 12-25 | 25-22, 15-25 | 4-6 | 5 | |
Neepawa Tigers | 26-24, 26-28 | 25-22, 24-26 | 20-25, 23-25 | 25-18, 21-25 | 22-25, 26-24 | 4-6 | 3 | |
Neelin Spartans | 25-16, 25-15 | 25-15, 25-13 | 25-20, 25-23 | 25-16, 25-15 | 25-8, 25-21 | 10-0 | 1 | |
Fort Richmond Centurions | 26-24, 21-25 | 18-25, 25-12 | 18-25, 25-21 | 16-25, 15-25 | 25-23, 17-25 | 4-6 | 4 | |
Weyburn | 25-21, 25-22 | 22-25, 25-15 | 25-22, 24-26 | 8-25, 21-25 | 23-25, 25-17 | 5-5 | 2 |
Pool 3 | Elton Sabres | Alonsa/McCreary (Co-Op) | Carberry Cougars | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) Trojans | Goose Lake High School Raiders | Warren Wildcats | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elton Sabres | 25-15, 25-19 | 25-18, 25-19 | 13-25, 16-25 | 21-25, 25-14 | 25-22, 25-13 | 7-3 | 2 | |
Alonsa/McCreary (Co-Op) | 15-25, 19-25 | 25-14, 29-27 | 18-25, 26-28 | 25-22, 25-22 | 25-15, 25-14 | 6-4 | 3 | |
Carberry Cougars | 18-25, 19-25 | 14-25, 27-29 | 18-25, 16-25 | 32-30, 25-18 | 25-15, 25-15 | 4-6 | 4 | |
Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) Trojans | 25-13, 25-16 | 25-18, 28-26 | 25-18, 25-16 | 25-10, 25-17 | 25-22, 25-8 | 10-0 | 1 | |
Goose Lake High School Raiders | 25-21, 14-25 | 22-25, 22-25 | 30-32, 18-25 | 10-25, 17-25 | 25-17, 25-18 | 3-7 | 5 | |
Warren Wildcats | 22-25, 13-25 | 15-25, 14-25 | 15-25, 15-25 | 22-25, 8-25 | 17-25, 18-25 | 0-10 | 6 |
Pool 4 | Treherne Tigers | Vincent Massey (Bdn) Vikings | Ebb and Flow Thunderbirds | Lundar Kodiaks | Wawanesa Warriors | Carlton | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Treherne Tigers | 17-25, 15-25 | 25-14, 25-15 | 25-14, 25-20 | 17-25, 17-25 | 8-25, 14-25 | 4-6 | 4 | |
Vincent Massey (Bdn) Vikings | 25-17, 25-15 | 25-13, 25-22 | 25-17, 25-7 | 25-22, 25-16 | 22-25, 25-13 | 9-1 | 1 | |
Ebb and Flow Thunderbirds | 14-25, 15-25 | 13-25, 22-25 | 13-25, 14-25 | 12-25, 23-25 | 13-25, 8-25 | 0-10 | 6 | |
Lundar Kodiaks | 14-25, 20-25 | 17-25, 7-25 | 25-13, 25-14 | 14-25, 24-25 | 17-25, 15-25 | 2-8 | 5 | |
Wawanesa Warriors | 25-17, 25-17 | 22-25, 16-25 | 25-12, 25-23 | 25-14, 25-24 | 19-25, 25-21 | 7-3 | 3 | |
Carlton | 25-8, 25-14 | 25-22, 13-25 | 25-13, 25-8 | 25-17, 25-15 | 25-19, 21-25 | 8-2 | 2 |
Bracket
Elton Sabres AA Varsity Boys VolleyballTreherne Tigers A Varsity Boys VolleyballDauphin Clippers AAA Varsity Boys VolleyballMargaret Barbour Spartans AA Varsity Boys VolleyballAlonsa/McCreary (Co-Op) A Varsity Boys VolleyballSte. Rose Celtics A Varsity Boys VolleyballVincent Massey (Bdn) Vikings AAAA Varsity Boys VolleyballGlenboro Panthers A Varsity Boys VolleyballGarden Valley Zodiacs AAA Varsity Boys VolleyballBaldur/Cartwright (Co-Op) Cougars A Varsity Boys VolleyballCarberry Cougars AA Varsity Boys VolleyballCrocus Plains Plainsmen AAAA Varsity Boys VolleyballNeepawa Tigers AAA Varsity Boys VolleyballNeelin Spartans AAA Varsity Boys VolleyballFort Richmond Centurions AAAA Varsity Boys VolleyballMacGregor Mustangs AA Varsity Boys VolleyballMajor Pratt/St. Lazare (Co-Op) Trojans AA Varsity Boys VolleyballEbb and Flow Thunderbirds AA Varsity Boys VolleyballGoose Lake High School Raiders AA Varsity Boys VolleyballLundar Kodiaks A Varsity Boys VolleyballWawanesa Warriors A Varsity Boys VolleyballWeyburn VolleyballCarlton VolleyballWarren Wildcats AA Varsity Boys Volleyball
Games
Date & Time | Visiting | Home | Result | Venue | Gender | Type | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sep 23, 2023 6:00pm | Wawanesa Warriors | vs | Treherne Tigers | 25-22, 25-27, 14-16 | Blue 3rd Place: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 6:00pm | MacGregor Mustangs | vs | Neepawa Tigers | 14-25, 25-14, 15-12 | Blue Final: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 6:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | 17-25, 20-25 | Gold Final: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 5:00pm | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | 26-28, 17-25 | Gold 3rd Place: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Neepawa Tigers | 21-25, 20-25 | BS2: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 5:00pm | Wawanesa Warriors | vs | MacGregor Mustangs | 25-15, 14-25, 13-15 | BS1: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 4:00pm | Alonsa/McCreary (Co-Op) | vs | Treherne Tigers | 15-25, 25-18, 11-15 | BQ3: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 4:00pm | Crocus Plains Plainsmen | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | 18-25, 28-30 | GS2: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 4:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | 25-19, 26-24 | GS1: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 4:00pm | Neepawa Tigers | vs | Glenboro Panthers | 25-17, 15-25, 15-9 | BQ4: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 3:00pm | Weyburn | vs | Crocus Plains Plainsmen | 15-25, 20-25 | GQ3: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 3:00pm | Elton Sabres | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | 12-25, 15-25 | GQ4: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 3:00pm | MacGregor Mustangs | vs | Fort Richmond Centurions | 25-20, 25-16 | BQ2: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 3:00pm | Wawanesa Warriors | vs | Carberry Cougars | 25-21, 25-21 | BQ1: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 2:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | Neelin Spartans | 14-25, 25-20, 16-14 | GQ1: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 2:00pm | Carlton | vs | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | 18-25, 25-16, 9-15 | GQ2: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 2:00pm | Lundar Kodiaks | vs | Goose Lake High School Raiders | 13-25, 17-25 | WBS Final: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 2:00pm | Margaret Barbour Spartans | vs | Dauphin Clippers | 25-20, 24-26, 11-15 | WAS Final: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 1:00pm | Elton Sabres | vs | Neepawa Tigers | 21-25, 25-23, 15-5 | P7: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 1:00pm | Warren Wildcats | vs | Ste. Rose Celtics | 25-20, 25-18 | WBS 3rd Place: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 1:00pm | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | vs | Ebb and Flow Thunderbirds | 25-17, 25-12 | WAS 3rd Place: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 1:00pm | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Glenboro Panthers | 25-9, 25-9 | P8: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 12:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | Goose Lake High School Raiders | 13-25, 13-25 | WBS2: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 12:00pm | Lundar Kodiaks | vs | Warren Wildcats | 24-26, 25-20, 15-10 | WBS1: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 12:00pm | Crocus Plains Plainsmen | vs | Treherne Tigers | 25-15, 25-8 | P6: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 12:00pm | Weyburn | vs | Alonsa/McCreary (Co-Op) | 25-14, 20-25, 15-13 | P5: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 11:00am | Ebb and Flow Thunderbirds | vs | Dauphin Clippers | 17-25, 12-25 | WAS2: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 11:00am | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | vs | Margaret Barbour Spartans | 25-20, 24-26, 11-15 | WAS1: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 11:00am | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | vs | Fort Richmond Centurions | 25-13, 25-18 | P4: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 11:00am | Carlton | vs | MacGregor Mustangs | 17-25, 25-20, 15-10 | P3: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 10:00am | Garden Valley Zodiacs | vs | Wawanesa Warriors | 25-15, 25-14 | P1: HLC Main | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 10:00am | Ste. Rose Celtics | vs | Ebb and Flow Thunderbirds | 25-27, 23-25 | WQF3: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 10:00am | Dauphin Clippers | vs | Goose Lake High School Raiders | 25-21, 25-18 | WQF4: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 10:00am | Neelin Spartans | vs | Carberry Cougars | 25-18, 25-14 | P2: HLC South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 9:00am | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | vs | Lundar Kodiaks | 25-17, 25-15 | WQF1: Henry Champ South | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 9:00am | Margaret Barbour Spartans | vs | Warren Wildcats | 25-19, 19-25, 15-9 | WQF2: Henry Champ North | V Boys | Bracket | ||
Sep 23, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | Weyburn | 25-23, 17-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | Glenboro Panthers | 13-25, 14-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Neelin Spartans | vs | Weyburn | 25-8, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Neelin Spartans | vs | Fort Richmond Centurions | 25-16, 25-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Neepawa Tigers | vs | Fort Richmond Centurions | 25-18, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Neepawa Tigers | vs | Neelin Spartans | 20-25, 23-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Margaret Barbour Spartans | vs | Weyburn | 25-22, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Margaret Barbour Spartans | vs | Fort Richmond Centurions | 25-18, 12-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Margaret Barbour Spartans | vs | Neelin Spartans | 15-25, 13-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Margaret Barbour Spartans | vs | Neepawa Tigers | 22-25, 26-24 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Dauphin Clippers | vs | Neelin Spartans | 16-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Dauphin Clippers | vs | Neepawa Tigers | 24-26, 28-26 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Dauphin Clippers | vs | Margaret Barbour Spartans | 25-23, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Elton Sabres | vs | Carberry Cougars | 25-18, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | vs | MacGregor Mustangs | 10-25, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | vs | Crocus Plains Plainsmen | 12-25, 16-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | MacGregor Mustangs | 25-21, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | Crocus Plains Plainsmen | 25-20, 19-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Garden Valley Zodiacs | vs | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | 25-20, 25-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Glenboro Panthers | vs | MacGregor Mustangs | 14-25, 18-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Glenboro Panthers | vs | Crocus Plains Plainsmen | 12-25, 7-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Glenboro Panthers | vs | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | 25-21, 25-14 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Glenboro Panthers | vs | Garden Valley Zodiacs | 14-25, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | MacGregor Mustangs | 15-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | Crocus Plains Plainsmen | 7-25, 5-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | Baldur/Cartwright (Co-Op) Cougars | 13-25, 13-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ste. Rose Celtics | vs | Garden Valley Zodiacs | 25-21, 11-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Crocus Plains Plainsmen | vs | MacGregor Mustangs | 25-23, 33-31 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Wawanesa Warriors | vs | Carlton | 19-25, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Lundar Kodiaks | vs | Carlton | 17-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Lundar Kodiaks | vs | Wawanesa Warriors | 14-25, 24-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ebb and Flow Thunderbirds | vs | Carlton | 13-25, 8-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ebb and Flow Thunderbirds | vs | Wawanesa Warriors | 12-25, 23-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Ebb and Flow Thunderbirds | vs | Lundar Kodiaks | 13-25, 14-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Carlton | 22-25, 25-13 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Wawanesa Warriors | 25-22, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Lundar Kodiaks | 25-17, 25-7 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Ebb and Flow Thunderbirds | 25-13, 25-22 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Carlton | 8-25, 14-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Wawanesa Warriors | 17-25, 17-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Lundar Kodiaks | 25-14, 25-20 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Ebb and Flow Thunderbirds | 25-14, 25-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Treherne Tigers | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | 17-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Elton Sabres | vs | Alonsa/McCreary (Co-Op) | 25-15, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | vs | Warren Wildcats | 25-22, 25-8 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | vs | Goose Lake High School Raiders | 25-10, 25-17 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Carberry Cougars | vs | Warren Wildcats | 25-15, 25-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Carberry Cougars | vs | Goose Lake High School Raiders | 32-30, 25-18 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Carberry Cougars | vs | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | 18-25, 16-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Alonsa/McCreary (Co-Op) | vs | Warren Wildcats | 25-15, 25-14 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Alonsa/McCreary (Co-Op) | vs | Goose Lake High School Raiders | 25-22, 25-22 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Alonsa/McCreary (Co-Op) | vs | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | 18-25, 26-28 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Alonsa/McCreary (Co-Op) | vs | Carberry Cougars | 25-14, 29-27 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Elton Sabres | vs | Warren Wildcats | 25-22, 25-13 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Elton Sabres | vs | Goose Lake High School Raiders | 21-25, 25-14 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Elton Sabres | vs | Major Pratt/St. Lazare (Co-Op) | 13-25, 16-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 22, 2023 5:00pm | Goose Lake High School Raiders | vs | Warren Wildcats | 25-17, 25-18 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 20, 2023 5:00pm | Dauphin Clippers | vs | Fort Richmond Centurions | 24-26, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 20, 2023 5:00pm | Dauphin Clippers | vs | Weyburn | 21-25, 22-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 20, 2023 5:00pm | Neepawa Tigers | vs | Weyburn | 22-25, 26-24 | V Boys | Round Robin 1 |