DMCI Varsity Boys Volleyball Tournament
Sport
Volleyball
Gender
Boys
Dates
Sep 28–29, 2023
School Year
2023/2024
Host School
Convener(s)
Morgan Cheyne
Contact Name
Morgan Cheyne
Contact Email
Round-Robin
Round 1
Pool 1 | River East Kodiaks | Vincent Massey (Wpg) Trojans | J.H. Bruns Broncos | Maples | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
River East Kodiaks | 17-25, 13-25 | 25-8, 25-17 | 25-10, 25-20 | 4-2 | 2 | |
Vincent Massey (Wpg) Trojans | 25-17, 25-13 | 25-8, 25-18 | 25-12, 25-21 | 6-0 | 1 | |
J.H. Bruns Broncos | 8-25, 17-25 | 8-25, 18-25 | 14-25, 15-25 | 0-6 | 4 | |
Maples | 10-25, 20-25 | 12-25, 21-25 | 25-14, 25-15 | 2-4 | 3 |
Pool 2 | Linden Christian Wings | Sturgeon Heights Huskies | Glenlawn Lions | Tec Voc Hornets | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Linden Christian Wings | 25-18, 25-17 | 7-25, 15-25 | 17-25, 25-16 | 3-3 | 2 | |
Sturgeon Heights Huskies | 18-25, 17-25 | 17-25, 15-25 | 20-25, 17-25 | 0-6 | 4 | |
Glenlawn Lions | 25-7, 25-15 | 25-17, 25-15 | 25-12, 25-17 | 6-0 | 1 | |
Tec Voc Hornets | 25-17, 16-25 | 25-20, 25-17 | 12-25, 17-25 | 3-3 | 3 |
Pool 3 | Sisler Spartans | Garden City Gophers | Westgate Wings | St. Paul's (Wpg) Crusaders | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Sisler Spartans | 23-25, 20-25 | 20-25, 21-25 | 0-4 | 4 | ||
Garden City Gophers | 25-23, 25-20 | 25-21, 25-19 | 20-25, 18-25 | 4-2 | 2 | |
Westgate Wings | 21-25, 19-25 | 12-25, 23-24 | 0-4 | 3 | ||
St. Paul's (Wpg) Crusaders | 25-20, 25-21 | 25-20, 25-18 | 25-12, 24-23 | 6-0 | 1 |
Pool 4 | Miles Macdonell Buckeyes | Fort Richmond Centurions | Steinbach Regional Sabres | Kelvin Clippers | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Miles Macdonell Buckeyes | 25-19, 25-12 | 23-25, 22-25 | 17-25, 18-25 | 2-4 | 3 | |
Fort Richmond Centurions | 19-25, 12-25 | 18-25, 19-25 | 25-15, 21-25 | 1-5 | 4 | |
Steinbach Regional Sabres | 25-23, 25-22 | 25-18, 25-19 | 25-20, 25-19 | 6-0 | 1 | |
Kelvin Clippers | 25-17, 25-18 | 15-25, 25-21 | 20-25, 19-25 | 3-3 | 2 |
Pool 5 | Daniel McIntyre Maroons | Lord Selkirk Royals | Dakota Lancers | Murdoch MacKay Varsity Boys Volleyball | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Daniel McIntyre Maroons | 22-25, 22-25 | 19-25, 24-26 | 25-22, 20-25 | 1-5 | 4 | |
Lord Selkirk Royals | 25-22, 25-22 | 16-25, 20-25 | 25-16, 25-11 | 4-2 | 2 | |
Dakota Lancers | 25-19, 26-24 | 25-16, 25-20 | 25-20, 27-25 | 6-0 | 1 | |
Murdoch MacKay Varsity Boys Volleyball | 22-25, 25-20 | 16-25, 11-25 | 20-25, 25-27 | 1-5 | 3 |
Pool 6 | Mennonite Brethren Hawks MBCI Varsity Boys | Jeanne-Sauve Olympiens | Gabrielle-Roy Les Roys | West Kildonan Wolverines | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Mennonite Brethren Hawks MBCI Varsity Boys | 26-24, 27-26 | 26-24, 21-25 | 25-13, 25-18 | 5-1 | 2 | |
Jeanne-Sauve Olympiens | 24-26, 26-27 | 12-25, 12-25 | 25-22, 25-14 | 2-4 | 3 | |
Gabrielle-Roy Les Roys | 24-26, 25-21 | 25-12, 25-12 | 25-17, 25-12 | 5-1 | 1 | |
West Kildonan Wolverines | 13-25, 18-25 | 22-25, 14-25 | 17-25, 12-25 | 0-6 | 4 |
Pool 7 | Steinbach Christian School Flames | Daniel McIntyre Maroons | Northlands Parkway Nighthawks | Westwood Warriors | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Steinbach Christian School Flames | 27-25, 25-16 | 25-16, 25-16 | 25-9, 25-10 | 6-0 | 1 | |
Daniel McIntyre Maroons | 25-27, 16-25 | 25-14, 24-26 | 25-16, 25-9 | 3-3 | 2 | |
Northlands Parkway Nighthawks | 16-25, 16-25 | 14-25, 26-24 | 25-15, 25-20 | 3-3 | 3 | |
Westwood Warriors | 9-25, 10-25 | 16-25, 9-25 | 15-25, 20-25 | 0-6 | 4 |
Round 2
Pool 1 | Garden City Gophers | Linden Christian Wings | Mennonite Brethren Hawks MBCI Varsity Boys | Kelvin Clippers | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Garden City Gophers | 25-23, 25-16 | 25-18, 23-25, 14-16 | 16-25, 21-25 | 3-4 | 3 | |
Linden Christian Wings | 23-25, 16-25 | 16-25, 15-25 | 24-26, 23-25 | 0-6 | 4 | |
Mennonite Brethren Hawks MBCI Varsity Boys | 18-25, 25-23, 16-14 | 25-16, 25-15 | 26-24, 25-9 | 6-1 | 1 | |
Kelvin Clippers | 25-16, 25-21 | 26-24, 25-23 | 24-26, 9-25 | 4-2 | 2 |
Pool 2 | Daniel McIntyre Maroons | Lord Selkirk Royals | Tec Voc Hornets | Maples | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Daniel McIntyre Maroons | 22-25, 25-21, 15-8 | 25-18, 25-20 | 25-23, 25-11 | 6-1 | 1 | |
Lord Selkirk Royals | 25-22, 21-25, 8-15 | 25-17, 25-21 | 25-15, 22-25, 15-4 | 5-3 | 2 | |
Tec Voc Hornets | 18-25, 20-25 | 17-25, 21-25 | 25-16, 25-11 | 2-4 | 3 | |
Maples | 23-25, 11-25 | 15-25, 25-22, 4-15 | 16-25, 11-25 | 1-6 | 4 |
Pool 3 | Sisler Spartans | Northlands Parkway Nighthawks | Jeanne-Sauve Olympiens | Murdoch MacKay Varsity Boys Volleyball | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Sisler Spartans | 25-21, 22-25, 15-17 | 25-21, 26-24 | 25-16, 26-24 | 5-2 | 1 | |
Northlands Parkway Nighthawks | 21-25, 25-22, 17-15 | 25-23, 22-25, 13-15 | 16-25, 25-19, 12-15 | 4-5 | 3 | |
Jeanne-Sauve Olympiens | 21-25, 24-26 | 23-25, 25-22, 15-13 | 25-21, 22-25, 15-13 | 4-4 | 2 | |
Murdoch MacKay Varsity Boys Volleyball | 16-25, 24-26 | 25-16, 19-25, 15-12 | 21-25, 25-22, 13-15 | 3-5 | 4 |
Pool 4 | Miles Macdonell Buckeyes | Daniel McIntyre Maroons | Westgate Wings | J.H. Bruns Broncos | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Miles Macdonell Buckeyes | 25-10, 25-19 | 25-5, 19-25, 15-11 | 25-14, 25-10 | 6-1 | 1 | |
Daniel McIntyre Maroons | 10-25, 19-25 | 25-18, 25-20 | 25-14, 25-9 | 4-2 | 2 | |
Westgate Wings | 5-25, 25-19, 11-15 | 18-25, 20-25 | 25-14, 25-16 | 3-4 | 3 | |
J.H. Bruns Broncos | 14-25, 10-25 | 14-25, 9-25 | 14-25, 16-25 | 0-6 | 4 |
Pool 5 | Fort Richmond Centurions | Westwood Warriors | Sturgeon Heights Huskies | West Kildonan Wolverines | W-L | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|
Fort Richmond Centurions | 25-19, 25-15 | 25-17, 25-19 | 25-20, 25-11 | 6-0 | 1 | |
Westwood Warriors | 19-25, 15-25 | 25-15, 27-25 | 25-27, 25-12, 15-12 | 4-3 | 2 | |
Sturgeon Heights Huskies | 17-25, 19-25 | 15-25, 25-27 | 19-25, 20-25 | 0-6 | 4 | |
West Kildonan Wolverines | 20-25, 11-25 | 27-25, 12-25, 12-15 | 25-19, 25-20 | 3-4 | 3 |
Bracket
Miles Macdonell Buckeyes AAAA Varsity Boys VolleyballSteinbach Christian School Flames AAA Varsity Boys VolleyballSisler Spartans AAAA Varsity Boys VolleyballGarden City Gophers AAAA Varsity Boys VolleyballDaniel McIntyre Maroons AAAA Junior Varsity Boys VolleyballDaniel McIntyre Maroons AAAA Varsity Boys VolleyballNorthlands Parkway Nighthawks AAA Varsity Boys VolleyballRiver East Kodiaks AAAA Varsity Boys VolleyballWestgate Wings AAA Varsity Boys VolleyballLinden Christian Wings AAA Varsity Boys VolleyballVincent Massey (Wpg) Trojans AAAA Varsity Boys VolleyballLord Selkirk Royals AAAA Varsity Boys VolleyballFort Richmond Centurions AAAA Varsity Boys VolleyballJ.H. Bruns Broncos AAAA Varsity Boys VolleyballWestwood Warriors AAA Varsity Boys VolleyballSteinbach Regional Sabres AAAA Varsity Boys VolleyballSt. Paul's (Wpg) Crusaders AAAA Varsity Boys VolleyballDakota Lancers AAAA Varsity Boys VolleyballMennonite Brethren Hawks MBCI Varsity Boys AAA Varsity Boys VolleyballSturgeon Heights Huskies AAAA Varsity Boys VolleyballGlenlawn Lions AAAA Varsity Boys VolleyballJeanne-Sauve Olympiens AAAA Varsity Boys VolleyballTec Voc Hornets AAAA Varsity Boys VolleyballGabrielle-Roy Les Roys AA Varsity Boys VolleyballMurdoch MacKay Varsity Boys Volleyball AAAA Varsity Boys VolleyballMaples AAAA Varsity Boys VolleyballWest Kildonan Wolverines AAAA Varsity Boys VolleyballKelvin Clippers AAAA Varsity Boys Volleyball
Games
Date & Time | Visiting | Home | Result | Venue | Gender | Type | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sep 29, 2023 5:00pm | River East Kodiaks | vs | Steinbach Regional Sabres | 25-23, 25-23 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Dakota Lancers | vs | Gabrielle-Roy Les Roys | 25-17, 24-26, 15-10 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Steinbach Christian School Flames | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 25-20, 17-25, 14-16 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Wpg) Trojans | vs | Glenlawn Lions | 25-15, 25-15 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | River East Kodiaks | 25-21, 27-26 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Steinbach Christian School Flames | vs | Steinbach Regional Sabres | 26-27, 25-16, 15-10 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Gabrielle-Roy Les Roys | vs | Glenlawn Lions | 25-22, 20-25, 9-15 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Wpg) Trojans | vs | Dakota Lancers | 25-21, 25-9 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Glenlawn Lions | vs | River East Kodiaks | 25-16, 25-21 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Gabrielle-Roy Les Roys | 16-25, 27-26, 14-16 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Dakota Lancers | vs | Steinbach Regional Sabres | 25-20, 26-24 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Wpg) Trojans | vs | Steinbach Christian School Flames | 25-10, 25-17 | V Boys | Bracket | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Garden City Gophers | vs | Linden Christian Wings | 25-23, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Lord Selkirk Royals | 22-25, 25-21, 15-8 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Sisler Spartans | vs | Northlands Parkway Nighthawks | 25-21, 22-25, 15-17 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Daniel McIntyre Maroons | 25-10, 25-19 | JV Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Westgate Wings | 25-5, 19-25, 15-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Westgate Wings | 25-18, 25-20 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Garden City Gophers | vs | Mennonite Brethren Hawks | 25-18, 23-25, 14-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Garden City Gophers | vs | Kelvin Clippers | 16-25, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Linden Christian Wings | vs | Mennonite Brethren Hawks | 16-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Linden Christian Wings | vs | Kelvin Clippers | 24-26, 23-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Mennonite Brethren Hawks | vs | Kelvin Clippers | 26-24, 25-9 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Tec Voc Hornets | 25-18, 25-20 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Maples | 25-23, 25-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Lord Selkirk Royals | vs | Tec Voc Hornets | 25-17, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Lord Selkirk Royals | vs | Maples | 25-15, 22-25, 15-4 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Sturgeon Heights Huskies | vs | West Kildonan Wolverines | 19-25, 20-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Westwood Warriors | vs | West Kildonan Wolverines | 25-27, 25-12, 15-12 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Westwood Warriors | vs | Sturgeon Heights Huskies | 25-15, 27-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | West Kildonan Wolverines | 25-20, 25-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | Sturgeon Heights Huskies | 25-17, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | Westwood Warriors | 25-19, 25-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Westgate Wings | vs | J.H. Bruns Broncos | 25-14, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | J.H. Bruns Broncos | 25-14, 25-9 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | J.H. Bruns Broncos | 25-14, 25-10 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Jeanne-Sauve Olympiens | vs | Murdoch MacKay | 25-21, 22-25, 15-13 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Northlands Parkway Nighthawks | vs | Murdoch MacKay | 16-25, 25-19, 12-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Northlands Parkway Nighthawks | vs | Jeanne-Sauve Olympiens | 25-23, 22-25, 13-15 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Sisler Spartans | vs | Murdoch MacKay | 25-16, 26-24 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Sisler Spartans | vs | Jeanne-Sauve Olympiens | 25-21, 26-24 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 29, 2023 5:00pm | Tec Voc Hornets | vs | Maples | 25-16, 25-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Sturgeon Heights Huskies | vs | Tec Voc Hornets | 20-25, 17-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Steinbach Regional Sabres | 23-25, 22-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Fort Richmond Centurions | 25-19, 25-12 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Westgate Wings | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 12-25, 23-24 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Garden City Gophers | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 20-25, 18-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Garden City Gophers | vs | Westgate Wings | 25-21, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Sisler Spartans | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 20-25, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Sisler Spartans | vs | Garden City Gophers | 23-25, 20-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Glenlawn Lions | vs | Tec Voc Hornets | 25-12, 25-17 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Sturgeon Heights Huskies | vs | Glenlawn Lions | 17-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Linden Christian Wings | vs | Tec Voc Hornets | 17-25, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Linden Christian Wings | vs | Glenlawn Lions | 7-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Linden Christian Wings | vs | Sturgeon Heights Huskies | 25-18, 25-17 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | J.H. Bruns Broncos | vs | Maples | 14-25, 15-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Wpg) Trojans | vs | Maples | 25-12, 25-21 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Vincent Massey (Wpg) Trojans | vs | J.H. Bruns Broncos | 25-8, 25-18 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | River East Kodiaks | vs | Maples | 25-10, 25-20 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | River East Kodiaks | vs | Vincent Massey (Wpg) Trojans | 17-25, 13-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | Steinbach Regional Sabres | 18-25, 19-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Kelvin Clippers | 17-25, 18-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Northlands Parkway Nighthawks | vs | Westwood Warriors | 25-15, 25-20 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Northlands Parkway Nighthawks | 25-14, 24-26 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Steinbach Christian School Flames | vs | Northlands Parkway Nighthawks | 25-16, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Jeanne-Sauve Olympiens | vs | West Kildonan Wolverines | 25-22, 25-14 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Jeanne-Sauve Olympiens | vs | Gabrielle-Roy Les Roys | 12-25, 12-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Mennonite Brethren Hawks | vs | Jeanne-Sauve Olympiens | 26-24, 27-26 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Westwood Warriors | 25-16, 25-9 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Steinbach Christian School Flames | vs | Westwood Warriors | 25-9, 25-10 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Steinbach Christian School Flames | vs | Daniel McIntyre Maroons | 27-25, 25-16 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Gabrielle-Roy Les Roys | vs | West Kildonan Wolverines | 25-17, 25-12 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | River East Kodiaks | vs | J.H. Bruns Broncos | 25-8, 25-17 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Mennonite Brethren Hawks | vs | Gabrielle-Roy Les Roys | 26-24, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Dakota Lancers | vs | Murdoch MacKay | 25-20, 27-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Lord Selkirk Royals | vs | Murdoch MacKay | 25-16, 25-11 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Lord Selkirk Royals | vs | Dakota Lancers | 16-25, 20-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Murdoch MacKay | 25-22, 20-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Dakota Lancers | 19-25, 24-26 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Daniel McIntyre Maroons | vs | Lord Selkirk Royals | 22-25, 22-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Steinbach Regional Sabres | vs | Kelvin Clippers | 25-20, 25-19 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Fort Richmond Centurions | vs | Kelvin Clippers | 25-15, 21-25 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Sep 28, 2023 5:00pm | Mennonite Brethren Hawks | vs | West Kildonan Wolverines | 25-13, 25-18 | V Boys | Round Robin 1 | |||
Not Set | Sisler Spartans | vs | Westgate Wings | V Boys | Round Robin 1 |