Mar 24, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 1-7 | Swan River - Game 1 | V Boys | Playoff |
Mar 20, 2022 1:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 4-3 | Boissevain (if nec) | V Boys | Playoff |
Mar 19, 2022 7:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-6 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 18, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 0-2 | Souris | V Boys | Playoff |
Mar 11, 2022 8:15pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-3 | Hamiota | V Boys | Playoff |
Mar 9, 2022 7:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 4-1 | Birtle | V Boys | Playoff |
Mar 8, 2022 2:30pm | | Virden Bears | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 0-1 | Hamiota | V Boys | League |
Mar 6, 2022 2:30pm | | Swan Valley Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-1 | Hamiota | V Boys | League |
Mar 5, 2022 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | | 0-5 | Sandy Bay | V Boys | League |
Mar 4, 2022 8:30pm | | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 6-2 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 27, 2022 4:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Vincent Massey (Bdn) Vikings | | 1-5 | Sportsplex | V Boys | League |
Feb 23, 2022 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | | 2-1 | Wawanesa | V Boys | League |
Feb 19, 2022 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | | 5-3 | Gilbert Plains | V Boys | League |
Feb 12, 2022 7:00pm | | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-7 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 11, 2022 8:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Birtle/Shoal Lake/Rossburn (Co-Op) Falcons | | 5-3 | Birtle | V Boys | League |
Feb 8, 2022 7:30pm | | Sandy Bay/William Morton (Co-Op) | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-3 | Hamiota | V Boys | League |
Feb 6, 2022 2:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | | 3-5 | Minnedosa | V Boys | League |
Feb 5, 2022 7:00pm | | Goose Lake/Gilbert Plains/Grandview (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Rivers | V Boys | League |
Feb 4, 2022 8:30pm | | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-4 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 30, 2022 5:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | | 3-2 | Carberry | V Boys | League |
Jan 29, 2022 7:00pm | | Minnedosa/Erickson (Co-Op) Chancellors | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-5 | Rivers | V Boys | League |
Jan 28, 2022 8:30pm | | Neepawa Tigers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-6 | Hamiota | V Boys | League |
Jan 23, 2022 4:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Boissevain/Souris (Co-Op) Broncos | | 2-7 | Souris | V Boys | League |
Jan 19, 2022 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Neepawa Tigers | | 3-4 | Neepawa | V Boys | League |
Dec 22, 2021 8:15pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Major Pratt Trojans | | 3-9 | Russell | V Boys | League |
Dec 19, 2021 1:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Swan Valley Tigers | | 2-3 | Swan River | V Boys | League |
Dec 18, 2021 7:00pm | | Vincent Massey (Bdn) Vikings | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 8-1 | Rivers | V Boys | League |
Dec 17, 2021 8:30pm | | Glenboro/Carberry/Baldur (Co-Op) GCB Wildcats | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 3-0 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 11, 2021 7:00pm | | Crocus Plains Plainsmen | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-5 | Rivers | V Boys | League |
Dec 10, 2021 8:30pm | | Dauphin Clippers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Hamiota | V Boys | League |
Dec 7, 2021 8:15pm | | Killarney/Wawanesa (Co-Op) Raiders | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 4-3 | Rivers | V Boys | League |
Dec 6, 2021 8:00pm | | Major Pratt Trojans | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 7-1 | Rivers | V Boys | League |
Nov 28, 2021 7:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Crocus Plains Plainsmen | | 0-5 | Brandon Enns | V Boys | League |
Nov 26, 2021 8:30pm | | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 2-5 | Hamiota | V Boys | League |
Nov 14, 2021 2:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Dauphin Clippers | | 1-2 | Dauphin | V Boys | League |
Nov 9, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Virden Bears | | 8-7 | Virden | V Boys | League |
Nov 7, 2021 6:00pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | McCreary/Glenella/Ste. Rose/Alonsa (Co-Op) Mountaineers | | 5-3 | McCreary | V Boys | League |
Nov 3, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Reston/Elkhorn/Melita/Pierson (Co-Op) | | 1-8 | Reston | V Boys | League |
Oct 30, 2021 7:30pm | | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | vs | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | | 5-3 | Hartney | V Boys | League |
Oct 29, 2021 8:30pm | | Hartney/Deloraine/Waskada (Co-Op) Colts | vs | Hamiota/Strathclair/Rivers/Elton (Co-Op) | | 5-7 | Hamiota | V Boys | League |