WHSHL - Winnipeg Free Press Division
Age Category
Varsity
Gender
Boys
Zone
N/A
Games
Date & Time | Visiting | Home | Result | Venue | Gender | Type | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mar 12, 2020 5:00pm | Glenlawn Lions | vs | Béliveau Barracudas | 5-7 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Mar 10, 2020 4:30pm | Béliveau Barracudas | vs | Glenlawn Lions | 4-2 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Mar 9, 2020 4:45pm | Glenlawn Lions | vs | Béliveau Barracudas | 3-2 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Mar 4, 2020 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | Kelvin Clippers | 4-3 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Mar 4, 2020 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 3-2 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Mar 3, 2020 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Glenlawn Lions | 1-5 | V Boys | Playoff | |||
Mar 2, 2020 4:30pm | Kelvin Clippers | vs | Béliveau Barracudas | 2-5 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Feb 26, 2020 4:15pm | Kildonan East Reivers | vs | Kelvin Clippers | 1-4 | River Heights Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 26, 2020 4:15pm | Glenlawn Lions | vs | Léo-Rémillard Renards | 3-1 | Southdale | V Boys | Playoff | ||
Feb 26, 2020 3:45pm | Béliveau Barracudas | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 2-1 | MTS Iceplex - ACU Rink | V Boys | Playoff | ||
Feb 26, 2020 3:15pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 2-6 | East End Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 25, 2020 4:30pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 2-1 | Gateway Recreation Centre - Red | V Boys | Playoff | ||
Feb 25, 2020 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Béliveau Barracudas | 5-1 | Southdale | V Boys | Playoff | ||
Feb 25, 2020 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Kildonan East Reivers | 5-4 | Gateway Recreation Centre - Blue | V Boys | Playoff | ||
Feb 24, 2020 2:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Glenlawn Lions | 5-2 | St. Vital Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 21, 2020 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Springfield Sabres | 5-0 | Oakbank Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 20, 2020 4:15pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 6-4 | Dutton | V Boys | Playoff | ||
Feb 20, 2020 3:15pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 0-3 | East End Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 5:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 5-2 | Pinawa | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | West Kildonan Wolverines | 4-0 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 4:15pm | Springfield Sabres | vs | Kelvin Clippers | 1-2 | River Heights | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 6-3 | Ils Des Chenes | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Sanford Sabres | 4-2 | Sanford | V Boys | Playoff | ||
Feb 19, 2020 3:45pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Stonewall Rams | 2-1 | Stonewall | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 4:15pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Léo-Rémillard Renards | 1-3 | Southdale | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 4:00pm | Stonewall Rams | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 0-1 | MTS Iceplex | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Springfield Sabres | 0-4 | Oakbank Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 3:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 1-5 | East St. Paul | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 2:15pm | West Kildonan Wolverines | vs | Béliveau Barracudas | 1-3 | Southdale | V Boys | Playoff | ||
Feb 18, 2020 1:45pm | Sanford Sabres | vs | Glenlawn Lions | 3-10 | St. Vital Arena | V Boys | Playoff | ||
Feb 14, 2020 4:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 2-3 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Feb 14, 2020 4:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | Springfield Sabres | 0-3 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Feb 13, 2020 6:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Sanford Sabres | 2-1 | Sanford | V Boys | League | ||
Feb 13, 2020 4:15pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Glenlawn Lions | 0-5 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Feb 12, 2020 4:15pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Kelvin Clippers | 2-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Feb 12, 2020 4:15pm | Kildonan East Reivers | vs | West Kildonan Wolverines | 6-5 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Feb 12, 2020 4:00pm | Springfield Sabres | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 4-1 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Feb 12, 2020 4:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Sanford Sabres | 3-7 | Sanford | V Boys | League | ||
Feb 12, 2020 3:45pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Stonewall Rams | 0-4 | Stonewall | V Boys | League | ||
Feb 11, 2020 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Kildonan East Reivers | 3-6 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Feb 11, 2020 4:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Springfield Sabres | 0-3 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Feb 10, 2020 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 2-4 | East End Arena | V Boys | League | ||
Feb 10, 2020 3:15pm | West Kildonan Wolverines | vs | Sanford Sabres | 3-2 | Sanford | V Boys | League | ||
Feb 7, 2020 5:00pm | Kildonan East Reivers | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 4-1 | Pinawa | V Boys | League | ||
Feb 7, 2020 4:15pm | Sanford Sabres | vs | Léo-Rémillard Renards | 1-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Feb 7, 2020 4:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Springfield Sabres | 1-2 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Feb 6, 2020 6:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Sanford Sabres | 4-5 | Sanford | V Boys | League | ||
Feb 6, 2020 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Glenlawn Lions | 4-3 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Feb 6, 2020 4:15pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Léo-Rémillard Renards | 1-4 | Southdale | V Boys | League | ||
Feb 5, 2020 4:15pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Kelvin Clippers | 0-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Feb 5, 2020 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | West Kildonan Wolverines | 1-4 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Feb 5, 2020 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 1-3 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Feb 5, 2020 3:45pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Stonewall Rams | 1-2 | Stonewall | V Boys | League | ||
Feb 4, 2020 4:15pm | Stonewall Rams | vs | Béliveau Barracudas | 0-7 | Southdale | V Boys | League | ||
Feb 4, 2020 4:15pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 2-0 | Dutton | V Boys | League | ||
Feb 4, 2020 4:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Kildonan East Reivers | 2-4 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Feb 3, 2020 4:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 3-2 | East End Arena | V Boys | League | ||
Feb 3, 2020 3:30pm | Kelvin Clippers | vs | West Kildonan Wolverines | 0-3 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Jan 31, 2020 3:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 1-3 | East St. Paul | V Boys | League | ||
Jan 30, 2020 6:00pm | Springfield Sabres | vs | Sanford Sabres | 3-2 | Sanford | V Boys | League | ||
Jan 30, 2020 4:15pm | Kelvin Clippers | vs | Glenlawn Lions | 3-4 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Jan 29, 2020 5:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 2-0 | Pinawa | V Boys | League | ||
Jan 28, 2020 4:15pm | Kildonan East Reivers | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 5-1 | Dutton | V Boys | League | ||
Jan 27, 2020 4:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 1-10 | East End Arena | V Boys | League | ||
Jan 24, 2020 5:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 7-3 | Pinawa | V Boys | League | ||
Jan 24, 2020 4:15pm | Stonewall Rams | vs | Léo-Rémillard Renards | 4-5 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 22, 2020 4:30pm | Kildonan East Reivers | vs | Béliveau Barracudas | 7-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 22, 2020 4:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 3-6 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Jan 21, 2020 4:00pm | Stonewall Rams | vs | Springfield Sabres | 1-0 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Jan 20, 2020 4:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 4-3 | East End Arena | V Boys | League | ||
Jan 17, 2020 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | Léo-Rémillard Renards | 4-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 17, 2020 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 1-7 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Jan 17, 2020 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 3-5 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Jan 15, 2020 5:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 1-2 | Pinawa | V Boys | League | ||
Jan 15, 2020 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | West Kildonan Wolverines | 4-0 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Jan 15, 2020 4:15pm | Springfield Sabres | vs | Léo-Rémillard Renards | 4-5 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 15, 2020 4:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Sanford Sabres | 4-1 | Sanford | V Boys | League | ||
Jan 14, 2020 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 4-6 | Dutton | V Boys | League | ||
Jan 14, 2020 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 4-1 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Jan 14, 2020 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Kildonan East Reivers | 3-5 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Jan 13, 2020 5:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 2-5 | Pinawa | V Boys | League | ||
Jan 13, 2020 5:15pm | Kelvin Clippers | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 2-3 | St. Andrews Rec Centre | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 5:00pm | Glenlawn Lions | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 8-3 | Pinawa | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Béliveau Barracudas | 3-4 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 4:00pm | Kildonan East Reivers | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 3-2 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 4:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 4-3 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 4:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Springfield Sabres | 2-7 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Jan 10, 2020 3:45pm | Sanford Sabres | vs | Stonewall Rams | 4-5 | Stonewall | V Boys | League | ||
Jan 9, 2020 6:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Sanford Sabres | 4-2 | Sanford | V Boys | League | ||
Jan 9, 2020 4:15pm | Springfield Sabres | vs | Glenlawn Lions | 3-1 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Jan 8, 2020 4:30pm | Kelvin Clippers | vs | Béliveau Barracudas | 2-7 | Southdale | V Boys | League | ||
Jan 8, 2020 3:45pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Stonewall Rams | 3-2 | Stonewall | V Boys | League | ||
Jan 7, 2020 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 3-2 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Jan 7, 2020 4:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Kildonan East Reivers | 5-3 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Jan 6, 2020 4:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 1-2 | East End Arena | V Boys | League | ||
Dec 19, 2019 6:00pm | Kelvin Clippers | vs | Sanford Sabres | 4-6 | Sanford | V Boys | League | ||
Dec 19, 2019 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | Glenlawn Lions | 7-4 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Dec 19, 2019 4:15pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Léo-Rémillard Renards | 3-5 | Southdale | V Boys | League | ||
Dec 18, 2019 5:00pm | Springfield Sabres | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 4-0 | Pinawa | V Boys | League | ||
Dec 18, 2019 4:15pm | Kildonan East Reivers | vs | Kelvin Clippers | 1-3 | River Heights | V Boys | League | ||
Dec 18, 2019 4:15pm | Stonewall Rams | vs | West Kildonan Wolverines | 4-3 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Dec 18, 2019 4:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 5-4 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Dec 17, 2019 4:00pm | Sanford Sabres | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 2-1 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Dec 17, 2019 2:45pm | Léo-Rémillard Renards | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 3-1 | Dutton | V Boys | League | ||
Dec 16, 2019 4:15pm | Springfield Sabres | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 4-2 | St. Andrews Rec Centre | V Boys | League | ||
Dec 16, 2019 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 3-0 | East End Arena | V Boys | League | ||
Dec 13, 2019 4:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 0-4 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Dec 13, 2019 4:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Springfield Sabres | 4-6 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Dec 13, 2019 3:45pm | Sanford Sabres | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 2-3 | River East | V Boys | League | ||
Dec 11, 2019 5:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 3-1 | Pinawa | V Boys | League | ||
Dec 11, 2019 4:30pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Béliveau Barracudas | 4-6 | Southdale | V Boys | League | ||
Dec 11, 2019 4:15pm | Stonewall Rams | vs | Kelvin Clippers | 5-1 | River Heights | V Boys | League | ||
Dec 11, 2019 4:15pm | Glenlawn Lions | vs | West Kildonan Wolverines | 3-4 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Dec 10, 2019 4:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 1-2 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Dec 10, 2019 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Kildonan East Reivers | 6-5 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Dec 9, 2019 4:00pm | Springfield Sabres | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 2-1 | East End Arena | V Boys | League | ||
Dec 6, 2019 5:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 2-4 | Pinawa | V Boys | League | ||
Dec 5, 2019 4:15pm | Kildonan East Reivers | vs | Glenlawn Lions | 5-4 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Dec 4, 2019 4:15pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Béliveau Barracudas | 2-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Dec 4, 2019 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Kelvin Clippers | 2-5 | River Heights | V Boys | League | ||
Dec 3, 2019 4:15pm | West Kildonan Wolverines | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 1-4 | Dutton | V Boys | League | ||
Dec 3, 2019 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Springfield Sabres | 3-4 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Dec 3, 2019 4:00pm | Stonewall Rams | vs | Kildonan East Reivers | 2-4 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Dec 2, 2019 4:15pm | West Kildonan Wolverines | vs | Kelvin Clippers | 2-1 | River Heights | V Boys | League | ||
Dec 2, 2019 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 6-5 | St. Andrews Rec Centre | V Boys | League | ||
Dec 2, 2019 4:00pm | Sanford Sabres | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 5-3 | East End Arena | V Boys | League | ||
Nov 29, 2019 4:15pm | Kelvin Clippers | vs | Léo-Rémillard Renards | 2-4 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 29, 2019 4:00pm | Sanford Sabres | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 3-4 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Nov 29, 2019 3:45pm | Glenlawn Lions | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 3-4 | River East | V Boys | League | ||
Nov 28, 2019 4:15pm | Stonewall Rams | vs | Glenlawn Lions | 2-9 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Nov 27, 2019 4:15pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | West Kildonan Wolverines | 3-1 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Nov 27, 2019 4:00pm | Stonewall Rams | vs | Sanford Sabres | 0-2 | Sanford | V Boys | League | ||
Nov 26, 2019 4:15pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 3-2 | Dutton | V Boys | League | ||
Nov 26, 2019 4:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 2-5 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Nov 25, 2019 4:00pm | Stonewall Rams | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 4-0 | East End Arena | V Boys | League | ||
Nov 22, 2019 3:45pm | West Kildonan Wolverines | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 1-3 | River East | V Boys | League | ||
Nov 22, 2019 3:45pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Stonewall Rams | 1-5 | Stonewall | V Boys | League | ||
Nov 22, 2019 4:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Springfield Sabres | 2-1 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Nov 21, 2019 4:30pm | Kildonan East Reivers | vs | Léo-Rémillard Renards | 6-2 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 21, 2019 4:15pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Glenlawn Lions | 1-2 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Nov 20, 2019 4:30pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Béliveau Barracudas | 0-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 20, 2019 4:15pm | Sanford Sabres | vs | West Kildonan Wolverines | 7-3 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Nov 19, 2019 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 8-3 | Dutton | V Boys | League | ||
Nov 19, 2019 4:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Kildonan East Reivers | 2-7 | Dutton | V Boys | League | ||
Nov 18, 2019 4:15pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 5-3 | St. Andrews Rec Centre | V Boys | League | ||
Nov 18, 2019 4:00pm | Béliveau Barracudas | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 3-5 | East End Arena | V Boys | League | ||
Nov 18, 2019 3:30pm | Stonewall Rams | vs | Sanford Sabres | 4-0 | Sanford | V Boys | League | ||
Nov 15, 2019 5:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 5-2 | Pinawa | V Boys | League | ||
Nov 15, 2019 3:15pm | Glenlawn Lions | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 3-1 | Dutton | V Boys | League | ||
Nov 14, 2019 4:30pm | West Kildonan Wolverines | vs | Léo-Rémillard Renards | 2-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 14, 2019 4:15pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Glenlawn Lions | 4-2 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Nov 13, 2019 4:15pm | Béliveau Barracudas | vs | Kelvin Clippers | 7-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Nov 13, 2019 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | West Kildonan Wolverines | 4-6 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Nov 13, 2019 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Sanford Sabres | 6-0 | Sanford | V Boys | League | ||
Nov 13, 2019 3:45pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Stonewall Rams | 7-4 | Stonewall | V Boys | League | ||
Nov 12, 2019 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 5-3 | Dutton | V Boys | League | ||
Nov 12, 2019 4:00pm | Stonewall Rams | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 2-6 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Nov 12, 2019 4:00pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Springfield Sabres | 1-5 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Nov 8, 2019 5:00pm | Sanford Sabres | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 1-2 | Pinawa | V Boys | League | ||
Nov 8, 2019 4:15pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Léo-Rémillard Renards | 6-5 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 8, 2019 4:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | Springfield Sabres | 1-2 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Nov 8, 2019 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 0-2 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Nov 8, 2019 3:45pm | Glenlawn Lions | vs | Stonewall Rams | 6-4 | Stonewall | V Boys | League | ||
Nov 7, 2019 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Glenlawn Lions | 4-5 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Nov 6, 2019 4:30pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Béliveau Barracudas | 2-0 | Southdale | V Boys | League | ||
Nov 6, 2019 4:15pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | West Kildonan Wolverines | 4-1 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Nov 6, 2019 4:15pm | Springfield Sabres | vs | Kelvin Clippers | 2-1 | River Heights | V Boys | League | ||
Nov 6, 2019 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Sanford Sabres | 2-3 | Sanford | V Boys | League | ||
Nov 5, 2019 4:00pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Kildonan East Reivers | 3-4 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Nov 4, 2019 4:15pm | Stonewall Rams | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 1-2 | St. Andrews Rec Centre | V Boys | League | ||
Nov 1, 2019 4:00pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Springfield Sabres | 3-5 | Oakbank Arena | V Boys | League | ||
Nov 1, 2019 3:45pm | Kildonan East Reivers | vs | Stonewall Rams | 4-2 | Stonewall | V Boys | League | ||
Nov 1, 2019 3:00pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 1-9 | East St. Paul | V Boys | League | ||
Oct 30, 2019 4:15pm | St. Paul's (Wpg) Crusaders | vs | Léo-Rémillard Renards | 2-3 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 30, 2019 4:15pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | Kelvin Clippers | 0-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Oct 30, 2019 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Sanford Sabres | 3-2 | Sanford | V Boys | League | ||
Oct 30, 2019 3:45pm | Springfield Sabres | vs | Stonewall Rams | 2-4 | Stonewall | V Boys | League | ||
Oct 30, 2019 3:15pm | Kildonan East Reivers | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 4-5 | Gateway Red | V Boys | League | ||
Oct 29, 2019 4:15pm | Sanford Sabres | vs | Béliveau Barracudas | 1-2 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 29, 2019 4:15pm | Kelvin Clippers | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 2-3 | Dutton | V Boys | League | ||
Oct 29, 2019 4:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | Kildonan East Reivers | 4-6 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Oct 29, 2019 4:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 4-1 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Oct 25, 2019 5:00pm | Kelvin Clippers | vs | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | 3-4 | Pinawa | V Boys | League | ||
Oct 25, 2019 4:00pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 5-3 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Oct 24, 2019 4:15pm | Miles Macdonell Buckeyes | vs | Glenlawn Lions | 1-7 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Oct 23, 2019 4:15pm | Sanford Sabres | vs | Kelvin Clippers | 1-2 | River Heights | V Boys | League | ||
Oct 23, 2019 4:15pm | Springfield Sabres | vs | West Kildonan Wolverines | 0-4 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Oct 23, 2019 4:15pm | St. John's-Ravenscourt Eagles | vs | Béliveau Barracudas | 2-6 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 23, 2019 4:00pm | Kildonan East Reivers | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 11-4 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Oct 23, 2019 3:45pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Stonewall Rams | 3-2 | Stonewall | V Boys | League | ||
Oct 22, 2019 4:00pm | Springfield Sabres | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 2-5 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Oct 21, 2019 4:00pm | Glenlawn Lions | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 4-5 | East End Arena | V Boys | League | ||
Oct 21, 2019 3:30pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | West Kildonan Wolverines | 2-3 | Seven Oaks Sportsplex | V Boys | League | ||
Oct 18, 2019 4:00pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | 5-4 | Ils Des Chenes | V Boys | League | ||
Oct 17, 2019 4:30pm | West Kildonan Wolverines | vs | Béliveau Barracudas | 0-2 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 16, 2019 4:15pm | Glenlawn Lions | vs | Kelvin Clippers | 8-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Oct 15, 2019 5:00pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Springfield Sabres | 2-3 | V Boys | League | |||
Oct 15, 2019 4:15pm | Stonewall Rams | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 5-6 | Dutton | V Boys | League | ||
Oct 15, 2019 4:15pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Béliveau Barracudas | 0-5 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 15, 2019 4:00pm | West Kildonan Wolverines | vs | St. Paul's (Wpg) Crusaders | 0-5 | MTS Iceplex | V Boys | League | ||
Oct 15, 2019 4:00pm | Sanford Sabres | vs | Kildonan East Reivers | 7-1 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Oct 11, 2019 4:15pm | Glenlawn Lions | vs | Léo-Rémillard Renards | 8-1 | Southdale | V Boys | League | ||
Oct 11, 2019 3:45pm | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | vs | Miles Macdonell Buckeyes | 5-2 | River East | V Boys | League | ||
Oct 10, 2019 4:15pm | Léo-Rémillard Renards | vs | Glenlawn Lions | 2-4 | St. Vital Arena | V Boys | League | ||
Oct 9, 2019 4:15pm | Pinawa/Lac du Bonnet (Co-Op) Panthers | vs | Kelvin Clippers | 1-4 | River Heights | V Boys | League | ||
Oct 9, 2019 3:45pm | Béliveau Barracudas | vs | Stonewall Rams | 2-1 | Stonewall | V Boys | League | ||
Oct 8, 2019 4:15pm | Gabrielle Roy/Point Des Chenes (Co-Op) Cavaliers | vs | St. John's-Ravenscourt Eagles | 4-5 | Dutton | V Boys | League | ||
Oct 8, 2019 4:00pm | Kelvin Clippers | vs | Kildonan East Reivers | 1-4 | Gateway Blue | V Boys | League | ||
Oct 7, 2019 4:00pm | Kildonan East Reivers | vs | Pierre-Elliott-Trudeau Canadiens | 6-5 | East End Arena | V Boys | League |